ورود

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

در دهه اخير، جهان شاهد حضور سایت های اینترتی شرکت های کوچک و بزرگی بوده است که برای آشکار کردن نوع فعالیت خود اقدام به راه اندازی صفحات اینترنتی نموده اند. حال با افزایش تعداد این سایت ها، دیده شدن و مورد انتخاب قرار گرفتن توسط مشتریان بالقوه کاری بس مشکل است. ما برای این مسئله راه حلی داریم:  

 

 اسلایدرهای ویکی وود جهت درج آگهی به ابعاد 1160*550 پیکسل (تقریبا معادل 30*15 سانتیمتر در نمایشگرهای معمولی) ایجاد شده اندکه در بدو ورود به یکی از صفحات آگهی شرکتها و آگهی تخفیفی ها تنها آگهی قابل مشاهده در بالای این صفحات می باشند. پس از کلیک بر روی آگهی، بازدید کننده مستقیما به صفحه اصلی آگهی هدایت و از فعالیت و نوع محصولات شرکت اطلاعات لازمه را کسب خواهد نمود. در ویکی وود این امکان پیش بینی شده است که پس از حضور در صفحه اصلی آگهی، بازدید کننده با کلیک بر روی نام شرکت تمام آگهی های منتشره توسط آن شرکت را در یک صفحه مشاهده و به صورت تصویری نیز با تمام محصولات و خدمات شرکت آشنا گردد.

 

 لازم به ذکر است که در اسلایدرهای ویکی وود، فقط تعداد محدودی آگهی به صورت چرخشی به نمایش در میایند که این آگهی ها توسط گروه طراحی ویکی وود نسبت به سلیقه متقاضی طراحی و در زمان بندی مشخص به نمایش درخواهد آمد.  

 

1- جهت اطلاع از نرخ اسلایدرها به صفحه نرخها مراجعه نمائید. 

 

2- جهت درخواست درج آگهی در اسلایدرهای ویکی وود به صورت ایمیل یا تلفنی با مدیریت تبلیغات ویکی وود تماس بگیرید تا همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند

 

برند کلمه ایست در اصل از زبان آلمانی بدوی، به معنی نام و سمبل.

 برند به معنای تصویر ذهنی است که به واسطه یک سمبل در ذهن تداعی می شود. این موضوع عموما درباره شرکتها، موسسات، محصولات و خدمات صدق می کند اما به طور کلی تمامی مفاهیمی که به واسطه سمبل ها و نشانه ها (شامل: اشکال و رنگ ها و آداب و رسوم، لحن، بیان، آداب ، رفتار و… ) در ذهن نقش می بندد در حوزه برند می گنجد.

 همان طور که گفته شد علامت تجاری شرکت ها قدرت معجزه کنندهای دارند و میتوانند برای همیشه ذهن مشتری را تحت شعاع قرار دهند. شرایطی را در نظر بگیرید که مشتری برای نهائی کردن خرید خود بین دو محصول  یکسان از دو شرکت متفاوت دچار تردید شده است و به دنبال دلیل قانع کننده است تا انتخاب خود را قطعی کند. در چنین شرایطی یک علامت تجاری معتبر و شناخته شده اطمینان مشتری را به خود جلب خواهد نمود و مشتری با رضایتمندی بیشتری اقدام به خرید محصول خواهد نمود.

این نمونه  کوچکی از هزاران تاثیر بسزایی است که علامت های تجاری ایجاد میکنند و بازارهای هدف خود را تحت تاثیر قرارمیدهند.

 در  ویکی وود ما امکانی را برای صاحبان صنایع چوبی مهیا کرده ایم تا بتوانید با درج علامت تجاری خویش در بست،گسترش و موفقیت هر چه بیشتر امور برند سازی شرکت تان پیشتاز باشید.

 علامت تجاری شرکت متبوع شما بنا به نوع درخواست ارائه شده در مرکز یکی از صفحات اصلی ویکی وود: آگهی شرکت ها و یا آگهی تخفیفی ها به نمایش گذاشته میشوند تا

بازدید کنندگان، این علامت ها را شناخته و به عنوان برندهای برتر در صنایع چوب به خاطر بسپارند.

 1- جهت اطلاع از نرخ  نشان تجاری به صفحه نرخها مراجعه نمائید. 

2- جهت درخواست درج آگهی در نشان های تجاری ویکی وود به صورت ایمیل یا تلفنی با مدیریت تبلیغات ویکی وود تماس بگیرید تا همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.