ورود

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

آگهی شرکت ها:

شما یک راهکار نوآورانه و اثربخش برای معرفی محصولات و خدمات خود در فضای اینترنت در زمینه صنایع چوبی می خواهید؟ ما آن را داریم.

 آگهی شرکت ها صفحه ی اصلی ویکی وود می‌باشد که زمینه لازم برای تبلیغات شرکت‌های عرضه کننده محصولات چوبی و صنایع وابسته به آن را در فضای مجازی فراهم نموده است . این صفحه با تکیه بر دانش و تجربه همکاران خود در زمینه فناوری دیجیتال و امور مارکتینگ بستری را آماده نموده تا به نیاز جامعه امروز که در پی‌ به دست آوردن اطلاعات قابل اعتماد در کمترین زمان میباشند پاسخ مناسبی داده باشد.

 منوی اصلی صفحه ی آگهی شرکت ها به ترتیب از 5 گروه اصلی‌ ذیل تشکیل شده است:

 - دکوراسیون خانگی

- دکوراسیون اداری

- دکوراسیون تالار و هتل ها

- شرکت های طراحی داخلی

- خدمات مرتبط با صنایع چوبی

یکی‌ از مهمترین امکانات صفحه ی آگهی شرکت ها دسترسی‌ آسان کاربران به زیرمجموعه‌های تفکیک شده و تخصصی برای هر یک از گروهای ذکر شده بالا می‌باشد. معمولا جستجو گران اینترنتی به دنبال راه کاری میگردند که در فضای مجازی به سرعت به موضوع یا  آگهی مورد نظر خود دسترسی‌ پیدا کنند.

تقسیم بندیها و زیر مجموعه‌های این صفحه پاسخ مناسبی به این جستو گران و بازدیدکنندگان محترم این وب سایت می باشد. همچنین آگهی دهندگان این اطمینان را خواهند داشت که آگهی آنها به درستی‌ طبقه بندی شده و شرکت و محصولات آنها بر حسب نیاز بازدیدکنندگان حتماً دیده خواهد شد.

 درک صحیح ویکی وود از نیازها و احترام به حقوق کاربران جهت ارائه کیفیت برتر، باور و اعتقاد هرروز این گروه تبلیغاتی می‌باشد.

 

ایده آگهی تخفیفی ها از آنجا نشأت می‌گیرد که حتما فعالان این حوزه مایل به  فروش اجناس تولیدی و یا داخل نمایشگاه خود با ارائه تخفیف بوده اند. اولین مطلبی که به ذهن خطور می‌کند یافتن روشی مناسب جهت تبلیغات و مطلع نمودن مخاطبان و مشتریان می‌باشد.

 معمولا آگهی‌های مرسوم به صورت پخش تراکت و یا تزئین فروشگاه به علامت‌های مخصوص تخفیف است که هیچ کدام به جذب تعداد زیادی مخاطب منجرب نمیگردد و یا حداکثر محیط پیرامون خود را تحت الشعاع قرار میدهند.

 در این زمان مشتریان بالقوه در دیگر نقاط شهر هستند که به هیچ عنوان متوجه تبلیغات شما نشده‌اند و یا فرصت بازدید از نمایشگاه تان را از دست داده اند.  

این صفحه نیز مانند آگهی شرکت ها دارای کاملترین دسته بندی صنایع تولیدی چوبین در ایران می باشد.

با درج آگهی در صفحه ی آگهی تخفیفی ها می توانید بازار هدف خود را نه‌‌ به وسعت یک منطقه بلکه به وسعت یک شهر باهزینه ای بسیار نازل گسترش دهید و در جذب مشتریان بالقوه موفق تر عمل نمایید. با ثبت آگهی در این صفحه شما دیگر محدود به زمان خاصی برای عرضه محصولات خود به صورت ویژه نمی باشید، بلکه همیشه با ارائه کالایی خاص با قیمتی مناسب تر از رقیبان تجاریتان موفق تر عمل نموده و رضایتمندی بیشتری را برای مشتریان خود فراهم مینمایید.